PřihlášeníRegistrace

Zapomenuté heslo

Obchodní podmínky

DENIVKY - HEMEROCALLISY

Dodací termíny a lhůty

Objednávky přijímáme celoročně. Ty, které přicházejí mimo sezónu, dostávají pořadová čísla a jsou vyřizovány podle svého pořadí zjara, jakmile počasí umožní bezproblémové přesazení a zakořenění.

Denivky rozesíláme OD DUBNA DO ZÁŘÍ. . Svá přání a požadavky ohledně termínu dodání může zákazník při objednávce uvést do poznámky nebo nám je může sdělit telefonicky (tel. 734868272).

Denivky rozesíláme vždy následující den po obdržení objednávky, pokud nám to počasí a vytíženost dovolí.

Zákazník si může zvolit dodání hemerocalisů buď prostřednictvím České pošty nebo PPL. V případě služeb České pošty využíváme hlavně službu balík do ruky s dodáním do druhého dne od podání na poštu. Tuzemské zásilky prostřednictvím PPL jsou dodávány rovněž do druhého dne od podání přepravci.

Pokud zákazník zvolí dobírku prostřednictvím společnosti PPL, má možnost provést při předání úhradu platební kartou.

Při zasílání na dobírku obdrží kupující z České republiky své denivky za dva až tři pracovní dny od data objednání ať již prostřednictvím České pošty nebo společnosti PPL. V případě nepříznivého počasí či jiných nepředvídatelných událostí se může dodací doba hemerocalisů nepatrně prodloužit.

Pokud zákazník objedná denivky na dobírku, ale zásilku nepřevezme, uhradí dodavateli plnou hodnotu zásilky včetně nákladů na přepravu a balné.

Denivky jsou před odesláním pečlivě a individuálně zabaleny podle druhu a označeny přesným názvem a dalšími doprovodnými údaji podle oficiálních registrů American Hemerocallis Society.

Termín osobního odběru denivek je nutné sjednat telefonicky (tel. 734868272), SMS nebo e-mailem.

 Podíl zákazníka na poštovném a dobírce

Výši poštovného ovlivňuje nejen volba přepravce, ale i zvolená platební metoda. O sazbách je zákazník v e-shopu průběžně informován již při sestavování své objednávky. Sazby jsou měněny pouze na základě změn oficiálních sazeb dopravců (PPL, České pošty). Podíl zákazníka na poštovném činí v případě České pošty Kč 145,-, pokud se jedná o platbu předem bankovním převodem nebo platební kartou. V případě dobírky je to  Kč 190,-. Používáme službu ČP Balík do ruky.

Při volbě přepravcem PPL můžeme poskytnout oproti službám České pošty nižší sazby. U dobírek je to Kč 135,- a u plateb předem (ať již bankovním převodem nebo platební kartou)  Kč 105,-. 

U objednávek za více jak  Kč 1000,- je poštovné ZDARMA

  Balné

K ceně zásilky nepřipočítáváme žádné balné.

 Platba, měna, dph

Platba je možná dobírkou, předem převodem na účet nebo platební kartou. V případě využití přepravce PPL je možné zaplatit dobírku platební kartou. Dále je též možné využít platební služby PayPal. Při osobním odběru je možná platba v hotovosti.

Nejsme plátci DPH.

Různé

Ačkoliv průběžně sledujeme stav počtu denivek, může se výjimečně stát, že v okamžiku přijetí objednávky nebude k dispozici dostatečný počet kultivarů vhodných k prodeji. V takovém případě je zákazník telefonicky kontakován a na základě dohody je mu nabídnuta barevně i cenově odpovídající náhradní odrůda. Za nedodané kultivary má zákazník nárok na vrácení peněz nebo na slevu z ceny příští objednávky.

Reklamační řád pro denivky

Po čtyřicetileté zkušenosti se zasíláním denivek doporučujeme:

-       Převzít si hemerocallisy od dopravce neprodeleně – nenechávat je uskladněné na poště, v depu, nerozbalené kdesi ve sklepě, apod.

-       Nespoléhat na jedinečnou vlastnost denivek, že i po delším uskladnění zásilky je možné je „vzkřísit“. Denivka tím trpí a vzkříšení se nemusí zdařit.

-       Denivky není nutné ihned po příchodu zásilky sázet do země. Mohou být napřed ponořeny do vody, a to i několik dní nebo dokonce týdnů.

-       To, že po rozbalení mají některé denivky zavadlé listy, je přirozené. Rovněž tak to, že jim jsou listy před expedicí zkráceny, aby se kořenový systém nevysiloval. Není to důvod k reklamaci.

Pokud odběratel našich denivek zjistí jakékoli nedostatky a bude chtít uplatnit reklamaci, je nezbytné uičnit tak neprodleně po rozbalení zásilky.

Pokud bude reklamace na námi dodané hemerocallisy oprávněná, reklamované kusy odešleme zdarma znovu. Pokud by byly již vyprodané, nabídneme kultivary obdobných vlastností a ceny náhradou.

Pokud by bylo nutno řešit reklamaci vrácením peněz, zašleme reklamovanou částku na účet, který nám zákazník sdělí, event. budeme částku refundovat na ten účet, z něhož byla provedena platba bankovním převodem nebo platební kartou.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Osobní data našich odběratelů jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou v souladu se Zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Používáme je pouze pro zaslání objednávky a pro vzájemnou komunikaci.

BEZPEČNOST A OCHRANA INFORMACÍ A OSOBNÍCH ÚDAJŮ (GDPR)

Provozovatel e-shopu jako správce osobních údajů (dále jen „Správce“) tímto v souladu s ustanovením čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, obecného nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen „Nařízení“), informuje své zákazníky (dále jednotlivě jen „Subjekt údajů“) o tom, že:
1. Osobní údaje Subjektu údajů, které budou Správci odevzdány při odeslání objednávky, budou zpracovány za účelem uzavření kupní smlouvy a jejího následného plnění, a to včetně vyřizování případných nároků Subjektu údajů z vadného plnění. Právním základem pro zpracování osobních údajů Subjektu údajů je tedy plnění kupní smlouvy založené objednávkou Subjektu údajů a současně také plnění zákonných povinností Správce dle právních předpisů upravujících práva a povinnosti v souvislosti s ochranou spotřebitele a vedením účetnictví.

2. Důvodem poskytnutí osobních údajů Subjektu údajů Správci je identifikace smluvních stran nezbytná pro uzavření a plnění kupní smlouvy, což by bez poskytnutí těchto údajů nebylo možné.

3. Osobní údaje Subjektu údajů budou zpracovány po dobu, po kterou je Správce povinen tyto údaje uchovávat dle obecně závazných právních předpisů, minimálně tedy po dobu 5 let dle zákona o účetnictví nebo po dobu 10 let dle zákona o DPH.

4. Při zpracování osobních údajů Subjektu údajů nebude docházet k automatizovanému rozhodování ani k profilování.

5. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů ani neurčil zástupce pro plnění povinností ve smyslu Nařízení. Osobní údaje Subjektu údajů mohou být pro účely řádného vyřízení objednávky poskytnuty poskytovateli doručovacích služeb zvolenému Subjektem údajů, a dále osobám, které Správci poskytují právní a účetní služby v zájmu zajištění řádného plnění povinností stanovených obecně závaznými právními předpisy. Správce nemá v úmyslu předat osobní údaje Subjektu údajů do třetí země, mezinárodní organizaci nebo jiným, než výše uvedeným třetím osobám.

6. Subjekt údajů má právo požadovat od Správce přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, má právo na přenositelnost těchto údajů k jinému správci, jakož i právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, má-li za to, že Správce při zpracování osobních údajů postupuje v rozporu s Nařízením.

Podle nařízení EU se pro řešení případných sporů mimosoudně obracejte na Českou obchodní inspekci - www.coi.cz.

Kontaktní formulář

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Informace o ochraně osobních údajů

Tento formulář neslouží pro objednávky

Denivková farma Dolce,
Zaloňov - Horní Dolce 8,
551 01

GPS: 50.364N, 15.894832E

Osobní odběr rostlin je možný po telefonické domluvě termínu.
tel.: 734 868 272

Proč nakoupit u nás?

Poštovné zdarma
nad 1 000 Kč

Zasílání denivek v sezóně, objednávky přijímáme po celý rok

Pečlivé zabalení a označení druhů

Pouze originální denivky, nikoli jim podobné semenáče

Rychlý kontakt

734 868 272

hemerocallis@email.cz

Otevírací doba

Po - Pá 16h - 19h

So - Ne 10h - 19h

nebo po tel. domluvě